Firemné eventy

Skontrolujte si dostupné termíny pre Vašu svadbu, školenie alebo firemný/súkromný event cez náš kalendár rezervácií a rezervujte si termín cez náš rezervačný formulár
Kalendár rezervácií

vianočný večierok

Počas zimného obdobia Vám radi usporiadame vianočné posedenie pri nazdobenom stromčeku. K dispozícii máme menší salónik do 15 os, vínnu pivničku do 50 osôb, krytú zimnú záhradu do 100 osôb alebo reštauráciu s kapacitou 70 osôb. Zahraje Vás teplý vianočný punč, pochutíte si na domácich vianočných koláčikoch a chutnom jedle.

teambuilding

Radi pre vás zorganizujeme teambuilding a poradíme s aktivitami pre Váš kolektív. Večer si môžete posedieť pri degustácii vínka alebo destilátov. 

 

kačacie a husacie hody

Jeseň je obdobím chutnej kačice alebo husy. U nás v Pálenici si pripravujeme poctivé domáce lokše. Na objednávku Vám radi prichystáme aj kačaciu alebo husaciu pečienku s karamelovými jabĺčkami. V ponuke máme aj kačaciu paštétu alebo sladké lokše     s domácim džemom a orechmi alebo makom.

priestory

Salónik do 15 osôb

Vínna pivnica do 50 osôb

Krytá  celoročná sála - terasa - 100 osôb

Reštaurácia - 70 osôb

 

Pozrite si našu virtuálnu prehliadku pre lepšiu predstavu.

fotokútik

Fotokútik s rekvizitami priamo pre Vás? Nie je problém. O zábavu sa postará pán Marek z Photocube. Grafiku a pozadie si dohodnete podľa témy večierka.

zábava

Radi Vám odporučíme hudbu a program pre Váš večierok. Radi by ste mali Dj alebo kapelu? Živú hudbu napríklad saxafón? Nie je problém. Alebo by ste mali záujem o riadenú degustáciu? Neváhajte nás kontaktovať a povedzte nám Vaše priania.

Ing. Nicole Guldanová

Rada Vám pomôžem s organizáciou Vášho firemného eventu. 

0907 795 658