Oslava

Jedinečná udalosť si vyžaduje originálnu oslavu. Či už plánujete zorganizovať veľkú oslavu s množstvom priateľov a rodinných príbuzných alebo len menšiu rodinnú zábavu, u nás nájdete priestor, ktorý vám bude vyhovovať čo najviac. V Pálenici máme menšie aj väčšie sály s kapacitou od 10 do 110 osôb. Jedlo, pitie a výzdobu prispôsobíme Vašim požiadavkám. Každá oslava je iná, nejdeme podľa tabuliek. Na osobnom stretnutí nám poviete Vašu predstavu a my sa ju zhmotníme do jedinečného zážitku.Miestnosti sú ozvučené, nasvietené a maju k dispozícii projektor a plátno. Či už plánujete menšiu oslavu v kruhu najbližších alebo veľkú veselicu, neváhajte nás kontaktovať. Radi Vám poradíme s výberom menu, výzdoby a organizácie.

 

Skontrolujte si dostupné termíny pre Vašu svadbu, oslavu, školenie alebo firemný/súkromný event cez náš kalendár rezervácií a rezervujte si termín cez náš rezervačný formulár
Kalendár rezervácií  Príklady sedenia

 

Oslava narodenín a jubileí

Pripravíme oslavu presne podľa vašich predstáv. Radi Vám odporučíme ďaľších prefesionálov, ktorí spravia Váš deň nezabudnuteľný (DJ, fotograf, fotokútik, video). Výzdobu, jedlo, sladké a organizáciu nechajte na nás. Vy sa len zúčastnite a užite si Váš veľký deň bez starostí. Po oslave sú Vám k dispozícii izby, kde môžu Vaší hostia prespať a ráno načerpať sily výdatnými raňajkami.

Krst, Prvé sväté prijímanie, Birmovka

Radi pre Vás pripravíme posedenie po sviatosti. Disponujeme priestormi, kde je možné mať uzatvorenú spoločnosť, aby Vás s bábätkom nikto nerušil. Na posedenie Vám vieme pripraviť slávnostnú výzdobu, balónovú výzdobu a upiecť koláčiky a tortu z našej cukrárne.

Detská oslava

Pre detičky radi pripravíme špecialne menu. Vieme zabezpečiť animátorku, maľovanie na tvár, kúzelníka alebo inú aktivitu. Ďalej pre vás vieme zabezpečiť: mini disco, bublinkovač, skákací hrad, balónovú výzdobu, výzdobu sály, personalizované servítky. Výhodou oslavy u nás je, že si nemusíte nič nosiť a zabezpečovať. Detičky určite ocenia koláčikový bar z pečených nanukov a lízatiek. Oslávencovi radi pripravíme tortu v rôznych detských dizajnoch.

Promócie

Promócie sú jednou z najvýznamnejších udalostí v živote, ktorá si zaslúži výnimočnú oslavu. Náš penzión ponúka ideálne priestory a ubytovanie pre hostí, kde môžete tento špeciálny okamih zdieľať s rodinou a priateľmi. Či už si vyberiete veľkolepú oslavu alebo skôr menšie rodinné stretnutie, Pálenica ponúka obidve možnosti na oslávenie tohto výnimočného dňa. Náš tím sa postará o každý detail, od výzdoby až po lahodné menu, aby bola Vaša oslava nezabudnuteľná.